Zarezerwuj lekcję na Górce Szczęśliwickiej

Wypełnij formularz i zapisz się na lekcje

Poziom 1 – dla początkujących, po raz pierwszy na nartach oraz osób czujących się bardzo niepewnie nawet na płaskich trasach.
Poziom 2 – dla osób jeżdżących, umiejących skręcać, hamować i utrzymać stałą prędkość na łatwych trasach (niebieskich) ale nie czujących się pewnie na trasach średnio trudnych (czerwonych) – przeważa jazda płużna.
Poziom 3 – dla osób jeżdżących, umiejących skręcać, hamować i utrzymać stałą prędkość na łatwych trasach (niebieskich) ale nie czujących się pewnie na trasach średnio trudnych (czerwonych) – przeważa jazda równoległa.
Poziom 4 – dla osób dobrze jeżdżących i nie bojących się średnich prędkości jazdy. Potrafiących jeździć śmigiem oraz równolegle, ale czujących braki techniczne.

W celu ostatecznego potwierdzenia wybranej daty skontaktujemy się z Państwem

NiedzielaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
W celu ostatecznego potwierdzenia wybranej daty skontaktujemy się z Państwem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zapisu na lekcję nauki jazdy prowadzonej przez firmę "Forsail" M.Fornal, P.Zagrobelna Sp.J. z siedzibą przy ul. Ciołka 12 lok. 319, 01-402 Warszawa, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Zapisz się do naszego newslettera i zacznij korzystać z ofert specjalnych.

Zapisz się »

O nas

Szkółka Narciarska Forsail Ski Club na Całorocznym Stoku Narciarskim Górka Szczęśliwicka. Oferujemy szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzimy w systemie indywidualnym i grupowym.


Górka Szczęśliwicka »

Kontakt

FORSAIL SKI CLUB
Biuro Górka Szczęśliwicka
ul. Drawska 22, Warszawa
Tel. 668 678 019
e-mail: narty@forsail.pl

Obserwuj nas

Dołącz do nas na Facebook i będź na bieżąco z najnowszymi promocjami, informacjami o ciekawych wyjazdach i tym co dzieje się na stoku!

facebook