Rodzinne ferie zimowe 2019 w Austrii

RODZINNE FERIE ZIMOWE W AUSTRII
Miejsce: Alpendorf

Termin: 26.01 -02.02.2019

W tym roku zapraszamy Państwa w narciarski region SKI AMADE w Austrii w miejscowości Alpendorf. Ośrodek Alpendorf in St. Johann im Pongau wraz z sąsiednimi miejscowościami Flachau i Wagrain stanowi część Snow Space Salzburg. Ponad 90 % niebieskich i czerwonych tras oraz liczne atrakcje na stokach i w ich pobliżu przyciągają szczególnie rodziny i narciarzy amatorów. W regionie czeka na Państwa 270 wyciągów i kolejek linowych: 90  wyciągów krzesełkowych, 47 kolejek linowych, 81 wyciągiów orczykowych, 52 wyciągi treningowe.

MAPA TRAS

ZAKWATEROWANIE
Pensjonat St.Florian*** położony w austriackiej miejscowości Alpendorf w regionie Snow Space Salzburg oferuje komfortowe pokoje i przestronne apartamenty z balkonami lub tarasami, aneksami kuchennymi telewizorem z płaskim ekranem oraz łazienką z wanną lub prysznicem. Do dyspozycji Gości jest sauna. Obok budynku znajduje się przystanek skibus.

     

Apartament 2 osobowy 690 euro
Apartament 4 osobowy 1.150 euro
Apartament 5 osobowy 1.350 euro

NAUKA JAZDY
Zapraszamy na szkolenia narciarskie i snowboardowe z polskim instruktorem. Grupy prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania (od początkujących do zaawansowanych) z polskim instruktorem w grupach do 6 osób. Opłata za instruktora: 590 zł/6 lekcji po 3 godziny

DODATKOWE INFORMACJE
Dojazd oraz wyżywienie we własnym zakresie.
Ubezpieczenie narciarskie (opcjonalnie) – KL 20.000 euro, NNW 2.000 euro, OC Sport 10.000 euro – opłata: 14 euro / osoba / tydzień.
Śniadanie (opcjonalnie) – opłata: 9 euro / osobę.


Zapisz się do naszego newslettera i zacznij korzystać z ofert specjalnych.

Zapisz się »

O nas

Szkółka Narciarska Forsail Ski Club na Całorocznym Stoku Narciarskim Górka Szczęśliwicka. Oferujemy szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzimy w systemie indywidualnym i grupowym.


Górka Szczęśliwicka »

Kontakt

FORSAIL SKI CLUB
Biuro Górka Szczęśliwicka
ul. Drawska 22, Warszawa
Tel. 668 678 019

Obserwuj nas

Dołącz do nas na Facebook i będź na bieżąco z najnowszymi promocjami, informacjami o ciekawych wyjazdach i tym co dzieje się na stoku!

facebook